ČLENOVÉ KAPELY

Na kytaru hraje od svých 14-ti let po absolvování LUŠ v Neratovicích, kde docházel na hodiny klavíru, zobcové flétny a trubky. Na veřejnosti začal vystupovat v roce 1985 se skupinou Koroze, jako zpěvák. O několik let později jako kytarista v akustickém triu Cassis, kde se už začala objevovat jeho vlastní tvorba. Od roku 1992 působil v hudební skupině Ajeto, přičemž se angažoval i v projektech a kapelách, jako byly Scarlet, Project X, Kočka a pes. V současné době působí jako sólový kytarista a zpěvák v hudební formaci Druhej Dotek. Skladatel hudby a textař.

Kytary :  Johnson Solara Les poul, Stratocaster Black W - GBK

Kytarové efekty : Ibanez, Alien, footswitch - Laney

Kytarové multiefekty : RP-80

struny : Super slinky Light, Dadario

Luděk Dvorský.jpg
Doprovodná kytara a zpěv, tak to je naše Helča. Už v minulosti se věnovala klasické hře na akustickou kytaru, se kterou absolvovala LUŠ v Kralupech N/Vlt. Následně vystupovala jako sólistka po různých soutěžích u nás, ale i v dnešním zahraničí a dá se říci, že si vedla úspěšně. Několikrát vystupovala i jako host v několika kapelách a to vše za účelem zpěvu. Na elektrickou kytaru se obrátila až v kapele A je to, ve které působila i jako zpěvačka téměř osm let. Mezitím obohatila svým zpěvem v pořadí již druhé sólové album plastického duetu Kočka a pes, spolu s L. Dvorským. V současnosti ji můžete potkat s námi na Druhej Dotek.

Kytary :  Epiphone special Les poul, elktroakustická kytara Ibanez - Talman

Kytarový efekt : footswitch - Laney

Kytarový multiefekt :  RP - 50

struny :  Dadario

Helena Navarová.jpg
Bubeník s mnohaletou praxí v různých kapelách, které ho angažovali k hraní a to tak, že nárazově. V minulosti v našem regionu, byl k vidění v kapelách Regent, A je to, nebo jako doplňující článek v rytmickém proudu Petra Štamfesta a Pavla Zahradníčka.

Bící: YAMAHA akustické,

Doplňky: Vše, co za to stojí....praví.

Bohouš Frána.jpg
Los agentos :-)
Gerard Muchow

Gerard Muchow

Martin Skála:  Zvukař a technik, který je profesionál ve své branži. Jeho zaměstnání je shodné s činností u naší kapely. Je známý u všech profesionálních kapel české scény, interpretů a sólistů. Mimo jiné jako živnostník zvučí různé veřejné produkce, hudební, jako i seminární. S Druhým Dotekem působí již od samého počátku roku 2007 a je právoplatným členem kapely. Jemu vděčíme za vše a to tak, že je pro nás velice váženým člověkem. 

Jarda Obdržal: Zvukař a technik s činností u kapely od konce roku 2007.  Z počátku byl angažovám Martinem Skálou, jako náhradní zvukař, ale od roku 2009 byl kapelou zvolen jako právoplatný člen kapely ve funkci zvukař-technik 2. Jeho citlivost a schopnosti jsou přínosem pro naší kapelu a ikdyž zvučení produkcí není zrovna jeho hlavním zaměstnáním, je členem zvukařského týmu SD v Neratovicích.

Zvukaři.jpg
Milan Klindera - působil jako basový kytarista v roce 2007

Laco Zbúr  - působil jako basový kytarista od roku 2007 - 2008

Honza Mareš - působil jako basový kytarista od roku 2008 - 2010

Kamil Egida - působil jako basový kytarista od roku 2010 - 2011

Vláďa Cais Caisek - působil jako alternativní basový kytarista od roku 2011 - 2012

Lukáš Fantozzi Dědič - působil jako varhaník, zpěvák od roku 2007 - 2012

Arnošt Minář - působil jako varhaník od roku 2012 - 2013

Jana Laubová - působila jako varhaník od r. 2014 - 2016

 

 

"  děkujeme klukům i Janě a přejeme  hodně úspěchů v jejich dalších hudebních činnostech " 

 

Bývalí členové.jpg
Bývalí členové.jpg
Bývalí členové.jpg
Rockmag.cz - rockový portál
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one